Jesteś zalogowany jako Niezerejestrowany

Skocz do »

Status tematu: Zamknięty
Wszystkich postów w tym wątku: 108
Postów: 108   Stron: 8   [ 1 2 3 4 5 6 7 8 | Następna strona ]
[Dodaj do ulubionych]
Nr Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 45814 razy i ma 107 odpowiedzi Nastepny wątek
1 Mariusz Paszczyński
Status: Nieobecny
STRAŻ MIEJSKA - sprawa dla strażnika.

Tutaj można wpisywać miejsca, gdzie oczekiwana jest interwencja strażników miejskich.
[2007-10-09 08:08:22] Pokaż post w wersji do wydruku [Odnośnik]  Skocz na górę 
2 pawcioo29
Re: STRAŻ MIEJSKA - sprawa dla strażnika.

Pytanie:Patrol Szkolny na Wildzie , może by zjawił się przy szkole na ul. Prądzyńskiego ,gdzie on jest ? nigdy go nie było.
Na tym samym terenie znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjum.
Gimnazjaliści palący papierosy w okolicznych bramach grupujący się i używający wulgarnego języka to nie jest dobry przykład dla dzieci , patrol szkolny wprowadził by tutaj trochę porządku.
Proszę o skierowanie strażników w ten rejon.
[2007-10-10 15:08:07] Pokaż post w wersji do wydruku [Odnośnik]  Skocz na górę 
3 madzia

Witam

Miszkam przy ul.Warszawskiej i moze nie czesto ,ale czasami chodze chodnikiem po zakupy.I co najbardziej mnie boli to to ze przy tak ruchliwej ulicy jest balagan.Otoz na odcinku od ul.Sw.Michala do Krancowej na trawniku sa smieci i to nie swieze ,ale zalegaja tam juz dobre kilka lat i nikt z tym nic nie robi ..moze jak bedzie ich wiecej ktos to w koncu zauwazy .
Czy straznicy mogliby sie tam przejsc i wyegzekwowac od wlascicieli uporzadkowanie terenu.Bo razi to moje poczucie estetyki
[2007-10-11 08:15:13] Pokaż post w wersji do wydruku [Odnośnik]  Skocz na górę 
4 priboj

Witam
Mieszkam na Osiedlu Pawła Strzeleckiego (trudno to nazwać typowym poznańskim osiedlem, no ale taką nazwe posiada, rejon Starołęka-Głuszyna), wielu moich sąsiadów posiada psa na swojej posesji. Nic w tym złego bo sam mam jednego ale jest taki jeden co posiada 2 psy z "kategorii psy niebezpieczne" a na dodatek płot dziurawy, brama wjazdowa ma takie szpary ze czołg przez nie przejedzie a wlasciciel nic sobie z tego nie robi. Straż miejska tez była juz tam wzywana , przyjechaliście coś mu tam powiedzieliście i na tym się skonczyło. tylko czekać jak jeden z jego psów kogoś pogryzie albo nie daj Boże zagryzie.
Tacy ludzie jak ten Pan są nie reformowalni i jak nie dostanie kary pieniężnej to się nie nauczy i w nosie ma, że jego psy straszą na osiedlu.
[2007-10-11 08:17:54] Pokaż post w wersji do wydruku [Odnośnik]  Skocz na górę 
5 madzia

Czy mozna prosic o wyslanie straznikow na ul.Warszawska ..odcinke od ul.Sw.Michala do Krancowej ,zalegaja tam od kilku lat smieci ,razi to moje poczucie estetyki.Moze Straz Miejska pogada z wslascicielami i uporzadkuja tereny przylegajace do chodnika.
[2007-10-11 08:32:27] Pokaż post w wersji do wydruku [Odnośnik]  Skocz na górę 
6 ropuch1964
Czas na podziękowania

Wydaje mi się, że należy też docenić naszych strażników za to co robią. Mieszkam przy ulicy Katowickiej i chciałbym podziekować Kierownictwu Referatu Jeżyce oraz wszystkim Strażnikom tegoż referatu za sumienne wypełnianie swoich obowiązków. Dziękuję
[2007-10-12 07:47:51] Pokaż post w wersji do wydruku [Odnośnik]  Skocz na górę 
7 ropuch1964
Re: Czas na podziękowania Sprostowanie

Wydaje mi się, że należy też docenić naszych strażników za to co robią. Mieszkam przy ulicy Katowickiej i chciałbym podziekować Kierownictwu Referatu Jeżyce oraz wszystkim Strażnikom tegoż referatu za sumienne wypełnianie swoich obowiązków. Dziękuję

Oczywiście chodziło o Referat Nowe Miasto Przepraszam za pomyłkę ale niedawno się przeprowadziłem i jeszcze myślami jestem na Jeżycach
[2007-10-13 08:56:09] Pokaż post w wersji do wydruku [Odnośnik]  Skocz na górę 
8 Mariusz Paszczyński

Witam
Mieszkam na Osiedlu Pawła Strzeleckiego (trudno to nazwać typowym poznańskim osiedlem, no ale taką nazwe posiada, rejon Starołęka-Głuszyna), wielu moich sąsiadów posiada psa na swojej posesji. Nic w tym złego bo sam mam jednego ale jest taki jeden co posiada 2 psy z "kategorii psy niebezpieczne" a na dodatek płot dziurawy, brama wjazdowa ma takie szpary ze czołg przez nie przejedzie a wlasciciel nic sobie z tego nie robi. Straż miejska tez była juz tam wzywana , przyjechaliście coś mu tam powiedzieliście i na tym się skonczyło. tylko czekać jak jeden z jego psów kogoś pogryzie albo nie daj Boże zagryzie.
Tacy ludzie jak ten Pan są nie reformowalni i jak nie dostanie kary pieniężnej to się nie nauczy i w nosie ma, że jego psy straszą na osiedlu.

Sprawą zainteresował się Referat Nowe Miasto. Jednakże mam prośbę o konkretne wskazanie posesji o którą chodzi - brak adresu.
Można to uczynić między innymi przesyłając e-mail do Straży Miejskiej adres :
sm@um.poznan.pl
lub telefoniczny kontakt z naszym referatem na Nowym Mieście tel. 061-878-50-31.
Serdecznie pozdrawiam
[2007-10-15 12:42:22] Pokaż post w wersji do wydruku [Odnośnik]  Skocz na górę 
9 hulajnoga

Witam.
Czy Straz Miejska zajmie się taksówkami parkującymi na ul.Szkolnej, szczególnie w weekend nie idzie tamtędy przejechać, stoją jak i gdzie chcą, na ul.Koziej, Gołebiej.
Ja parkując na Koziej dostaje blokade na koła, a taksówki stoja tam przez całą noc. Czy to są jakies uprzywilejowane pojazdy?
Proszę o zajęcie się tą sprawą
Dziękuje i pozdrawiam Straż Miejską
[2007-10-15 19:39:05] Pokaż post w wersji do wydruku [Odnośnik]  Skocz na górę 
10 pawcioo29
Re: Czas na podziękowania

Proszę konkretnie , za co te podziękowania?
Parę dni na nowej dzielnicy i taki zachwyt pracownikami SM ?
[2007-10-15 19:49:55] Pokaż post w wersji do wydruku [Odnośnik]  Skocz na górę 
11 Mariusz Paszczyński
smile   Re: STRAŻ MIEJSKA - sprawa dla strażnika.

Pytanie:Patrol Szkolny na Wildzie , może by zjawił się przy szkole na ul. Prądzyńskiego ,gdzie on jest ? nigdy go nie było.
Na tym samym terenie znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjum.
Gimnazjaliści palący papierosy w okolicznych bramach grupujący się i używający wulgarnego języka to nie jest dobry przykład dla dzieci , patrol szkolny wprowadził by tutaj trochę porządku.
Proszę o skierowanie strażników w ten rejon.

Dziękujemy bardzo za przekazane uwagi. Zostały one przekazane bezpośrednio strażnikom szkolnym działającym w tej szkole.
Wspomniana placówka oświatowa objęta jest nie przerwanym działaniem patrolu szkolnego od początku tj. września 2005 r. Nadmieniam jednocześnie, że działaniem patrolu szkolnego objety jest teren szkoły i bezpośrednie jego otoczenie. Pomogła by nam zatem konkretyzacja miejsca gromadzenia się młodzieży np. jeśli bramy kamienic to na jakiej ulicy i na jakim odcinku. Nie wykluczone zatem, że może to być teren działania patroli prewencyjnych.
Pozdrawiam serdecznie
[2007-10-16 10:24:43] Pokaż post w wersji do wydruku [Odnośnik]  Skocz na górę 
12 Mariusz Paszczyński

Witam.
Czy Straz Miejska zajmie się taksówkami parkującymi na ul.Szkolnej, szczególnie w weekend nie idzie tamtędy przejechać, stoją jak i gdzie chcą, na ul.Koziej, Gołebiej.
Ja parkując na Koziej dostaje blokade na koła, a taksówki stoja tam przez całą noc. Czy to są jakies uprzywilejowane pojazdy?
Proszę o zajęcie się tą sprawą
Dziękuje i pozdrawiam Straż Miejską

Powiadomiłem kierownika referatu Stare Miasto, strażnicy będą częściej zwracać uwagę na sposób parkowania taksówek na ul. Szkolnej i bardziej stanowczo egzekwować nakazu sposobu parkowania w tym rejonie.
Pozdrawiam
[2007-10-18 14:27:26] Pokaż post w wersji do wydruku [Odnośnik]  Skocz na górę 
13 KARTOFEL

A ja jestem bardzo zadowolony jakiś czas temu na ul. Sikorskiego poprosiłem wraz z zoną dwóch panów ze Strazy Miejskiej (patrol szkolny czy cos w tym stylu) o pomoc ponieważ kilku wyrostków ( mieszkaja w moim sąsiedztwie) bawiło sie ze swoim pieskiem (chyba pies rasy agresywnej)na terenie boiska szkolnego na moje zwrócenie uwagi młodzież prychała tylko śmiechem , panowie ze Strazy natychmiast zareagowali i udali sie na to boisko naprawdę podobało mi sie ich zdecydowanie i stanowczość wobec wyrostków i dzisiaj ci chłopcy naprawdę spokornieli nie widuje ich na tym boisku , pieska zawsze maja na smyczy a jak mnie widza to potrafią powiedzieć dzień dobry i ukłonić naprawdę bardzo się cieszę jak spotykam tych panów na mojej ulicy widzę ich napewno częściej niż policjantów -a szkoda
[2007-10-19 12:09:21] Pokaż post w wersji do wydruku [Odnośnik]  Skocz na górę 
14 Mariusz Paszczyński

Witam

Miszkam przy ul.Warszawskiej i moze nie czesto ,ale czasami chodze chodnikiem po zakupy.I co najbardziej mnie boli to to ze przy tak ruchliwej ulicy jest balagan.Otoz na odcinku od ul.Sw.Michala do Krancowej na trawniku sa smieci i to nie swieze ,ale zalegaja tam juz dobre kilka lat i nikt z tym nic nie robi ..moze jak bedzie ich wiecej ktos to w koncu zauwazy .
Czy straznicy mogliby sie tam przejsc i wyegzekwowac od wlascicieli uporzadkowanie terenu.Bo razi to moje poczucie estetyki

Teren zostanie uporządkowany do połowy listopada przez jedną z firm sprzątających miasto. Mam nadzieję, że poprawa będzie wyraźna.
Pozdrawiam
[2007-10-25 10:38:04] Pokaż post w wersji do wydruku [Odnośnik]  Skocz na górę 
15 Mariusz Paszczyński

A ja jestem bardzo zadowolony jakiś czas temu na ul. Sikorskiego poprosiłem wraz z zoną dwóch panów ze Strazy Miejskiej (patrol szkolny czy cos w tym stylu) o pomoc ponieważ kilku wyrostków ( mieszkaja w moim sąsiedztwie) bawiło sie ze swoim pieskiem (chyba pies rasy agresywnej)na terenie boiska szkolnego na moje zwrócenie uwagi młodzież prychała tylko śmiechem , panowie ze Strazy natychmiast zareagowali i udali sie na to boisko naprawdę podobało mi sie ich zdecydowanie i stanowczość wobec wyrostków i dzisiaj ci chłopcy naprawdę spokornieli nie widuje ich na tym boisku , pieska zawsze maja na smyczy a jak mnie widza to potrafią powiedzieć dzień dobry i ukłonić naprawdę bardzo się cieszę jak spotykam tych panów na mojej ulicy widzę ich napewno częściej niż policjantów -a szkoda

Dziękujemy,
post przekazałem do Referatu Wilda,
pozdrawiam
[2007-10-29 19:35:02] Pokaż post w wersji do wydruku [Odnośnik]  Skocz na górę 
Postów: 108   Stron: 8   [ 1 2 3 4 5 6 7 8 | Następna strona ]
[Pokaż wątek w wersji do wydruku]