Jesteś zalogowany jako Niezerejestrowany

Skocz do »

Status tematu: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 3
[Dodaj do ulubionych]
Nr Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 14657 razy i ma 2 odpowiedzi Nastepny wątek
1 Artur Kokotkiewicz
Status: Nieobecny
Program Współpracy Miasta Poznania z Organizacjami Pozarządowymi - roczny czy wieloletni?

Szanowni Państwo!
Oddział Koordynacji Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi zwraca się do Państwa z prośbą o opinię dotyczącą programu współpracy Miasta Poznania z organizacjami pozarządowymi. Czy państwa zdaniem program współpracy powinien być uchwalany co roku, czy może lepszym rozwiązaniem byłby program długofalowy, uchwalany na parę lat
[2009-04-21 09:01:54] Pokaż post w wersji do wydruku [Odnośnik]  Skocz na górę 
2 Marcin_Janasik
smile   Re: Program Współpracy Miasta Poznania z Organizacjami Pozarządowymi - roczny czy wieloletni?

cóż, dla mnie ważniejszy jest raczej sposób uchwalania tego programu:) obecnie nie zauważyłem np. żadnej formy konsultacji społecznych, chętnie też dowiedziałbym się jak przebiegają prace, kto o czym decyduje i według jakich kryteriów:) Jeżeli to przez mój brak wiedzy na temat funkcjonowania UMP to z góry przepraszam, chętnie zmienię zdanie i wezmę udział w konsultacjach:)
[2009-06-23 15:37:46] Pokaż post w wersji do wydruku [Odnośnik]  Skocz na górę 
3 kurara
Re: Program Współpracy Miasta Poznania z Organizacjami Pozarządowymi - roczny czy wieloletni?

Czy w najbliszym czasie odbedzie się spotkanie z którymś z p. Prezydentów ????
[2009-07-06 21:54:36] Pokaż post w wersji do wydruku [Odnośnik]  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku]