Jesteś zalogowany jako Niezerejestrowany

Skocz do »
Czat Odbył się Podgląd
2009-12-14 14:00 Gościem czata będzie prezydent Tomasz Kayser, radni, urzędnicy i strażnicy miejscy Tak Podgląd

Status tematu: Zamknięty
Wszystkich postów w tym wątku: 5
[Dodaj do ulubionych]
Nr Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 6200 razy i ma 4 odpowiedzi Nastepny wątek
1 Mariusz Paszczyński
Status: Nieobecny
Straż Miejska - pies w Poznaniu

Zapraszamy na czat z zespołem zajmującym się zagadnieniami związanymi z trzymaniem psów na terenie miasta Poznania np. czystości i higiena, bezpieczeństwo, rejestracja psów (czipowanie).
Czat odbędzie się dnia 14.12.2009 r w godzinach 14.00 do 16.00.
Do Państwa dyspozycji będą : Zastępca Prezydenta Miasta poznania Tomasz Kayser, przedstawiciele Rady Miasta Poznania, Wydziału Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, zarządu zieleni Miejskiej, Wydziału Finansowego, Biura Kształtowania Relacji Społecznych, Zakładu usług Komunalnych i Straży Miejskiej Miasta Poznania.
[2009-12-08 11:58:20] Pokaż post w wersji do wydruku [Odnośnik]  Skocz na górę 
2 Kolin
Re: Straż Miejska - pies w Poznaniu

Czy miasto ma w planach utworzenie wybiegu dla psów, które zostałoby ogrodzone a na jego terenie znajdowałyby się takie atrakcje jak np. tor przeszkód dla czworonogów? Cos takiego funkcjonuje w Szczecinie i mieszkańcy są bardzo zadowoleni. U nas bardzo brakuje takiego miejsca.
[2009-12-14 14:23:41] Pokaż post w wersji do wydruku [Odnośnik]  Skocz na górę 
3 Adr1an

Dzień dobry w tej chwili jestem mieszkańcem Swarzędza, czy również mam obowiązek rejestracji psa, a jeśli tak to gdzie mam to uczynić. Nadmieniam że mój pies był zarejestrowany w Poznaniu i pewnie do tej pory widnieje w rejestrze, ale ponieważ w przeciągu ostatnich 3 lat bardzo często zmieniałem adres zamieszkania, opłatę zrobiłem tylko raz w Poznaniu. W innych miejscowościach już nie płaciłem, w Poznaniu w miejscu gdzie zarejestrowałem psa nie zgłaszałem, że mój pies nie mieszka już w Poznaniu :).
[2009-12-14 14:50:38] Pokaż post w wersji do wydruku [Odnośnik]  Skocz na górę 
4 Mariusz Paszczyński

Czy miasto ma w planach utworzenie wybiegu dla psów, które zostałoby ogrodzone a na jego terenie znajdowałyby się takie atrakcje jak np. tor przeszkód dla czworonogów? Cos takiego funkcjonuje w Szczecinie i mieszkańcy są bardzo zadowoleni. U nas bardzo brakuje takiego miejsca.

Z tego co wiem to tak. Jeden z nich w ubiegłym roku powstał na Grunwaldzie w Lasku Marcelińskim.
[2010-01-26 18:54:36] Pokaż post w wersji do wydruku [Odnośnik]  Skocz na górę 
5 Mariusz Paszczyński

Dzień dobry w tej chwili jestem mieszkańcem Swarzędza, czy również mam obowiązek rejestracji psa, a jeśli tak to gdzie mam to uczynić. Nadmieniam że mój pies był zarejestrowany w Poznaniu i pewnie do tej pory widnieje w rejestrze, ale ponieważ w przeciągu ostatnich 3 lat bardzo często zmieniałem adres zamieszkania, opłatę zrobiłem tylko raz w Poznaniu. W innych miejscowościach już nie płaciłem, w Poznaniu w miejscu gdzie zarejestrowałem psa nie zgłaszałem, że mój pies nie mieszka już w Poznaniu :).

Obowiązek rejestracji psów wynika z aktu prawa miejscowego stanowionego przez gminę. Zatem w kwestii rejestracji powinien Pan dowiadywać się w Urzędzie Miasta Swarzędz.
Co do wyrejestrowania psa z poznańskiej ewidencji to wkrótce na naszej stronie internetowej zamieścimy odpowiednie formularze do pobrania i więcej informacji na ten temat ZAPRASZAMY
[2010-01-26 19:04:29] Pokaż post w wersji do wydruku [Odnośnik]  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku]